18 Şubat 2018 Pazar 01:26 - Orhangazi Haber ve Bilgi Portalı
Üye Girişi
Üye Adı: Şifre:  

Şimdi siz de Google Map'e kayıt olarak firmanızı bulunabilir yapın. Firmanızı Google Maps'e kayıt edelim arayanlar sizi Google Maps'de Bulsun...
English French Deutsch Turkish
Ana Menü
Orhangazim
Orhangazim.net
Üyeler İçin
Belde ve Köyler

Dosyalar

 

Dosyalar Anasayfası | Yeni | Popüler | En İyi ]Kategori Programlar » Sistem Programlarılwin.gif

NotesHolder

Açıklama:
NotesHolder, kolay kullanımlı bir masaüstü not yapıştırma programıdır. Tüm notlarınızı PosIt tarzında masaüstüne yapıştırabilirsiniz. Bu sayede önemli olay, randevu, ders gibi yapacağınız işleri bilgisayar başındayken unutmazsınız.

Program sistem tepsisine (saatin yanı) yerleşir ve buradan farenin sağ ve sol tuşlarını kullanarak çalıştırabilirsiniz. Yeni not eklemek için fareyle çift tıklamanız yeterli olur. Bu eklediğiniz notları hatırlatma şeklinde (bir kere, günlük gibi), konu ,metin, hatırlatma görevi kurabilirsiniz.

Tüm notlarınızı artık kağıda yazmak yerine bilgisayarınızın masaüstüne yapıştırılacak notlara yazabilirsiniz. İsterseniz notlarınızı gruplayabilirsiniz.
Sürüm: 1.65
Güncelleme Tarihi: Pazar, 06. Nisan 2008
Yazar: A!K Research Labs
İzlenme: Ek Detaylar851

lwin.gif

CCleaner

Açıklama:
Açıklama
CCleaner bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ve kayıt defterindeki hataları bulup silen ücretsiz bir temizlik programı. CCleaner ile İE, Firefox ve Opera ile gelen geçici internet dosyalarını ve çerezleri, windows ile gelen gereksiz dosyaları, geri dönüşüm kutusundaki dosyaları ve daha bir çok gereksiz dosyayı bularak siler. Böylece bilgisayarınızda daha fazla alana sahip olrsunuz. İlk kullanımda birkaç gb'lık bir temizlik yapabiliyor. Tabi bu windowsu ne zamandan beri kulladığınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

Ekran GörüntüleriSürüm: 2.06
Güncelleme Tarihi: Salı, 01. Nisan 2008
Yazar: Piriform LTD.   Ana Sayfa
İzlenme: Ek Detaylar851

lwin.gif

Recuva

Açıklama:
Açıklama
Recuva Piriform şirketi tarafından bedava olarak dağıtılan bir kurtarma yazılımı. Sabit diskinizde, dijital fotoğraf makinenizde veya MP3 Playerinizde bulunan dosyaları yanlışlıkla sildiniz mi ?
Recuva programı sayesinde silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri
Sürüm: 1.12
Güncelleme Tarihi: Salı, 01. Nisan 2008
Yazar: Piriform LTD.   Ana Sayfa
İzlenme: Ek Detaylar893Veritabanında 3 Dosyalar ve 1 Kategoriler bu KategorideOrhangazi||Orhangazi Köyleri
||Orhangazi Firma Rehberi||Orhangazi İş İlanları