22 Mart 2018 Perşembe 02:12 - Orhangazi Haber ve Bilgi Portalı
Üye Girişi
Üye Adı: Şifre:  

Şimdi siz de Google Map'e kayıt olarak firmanızı bulunabilir yapın. Firmanızı Google Maps'e kayıt edelim arayanlar sizi Google Maps'de Bulsun...
English French Deutsch Turkish
Ana Menü
Orhangazim
Orhangazim.net
Üyeler İçin
Belde ve Köyler
Emrah AKIN
Emrah AKIN

Tarih : 31.03.2009
Kelime Sayısı : 170
Okunma Sayısı : 2309
Yazdırılabilir Sayfa

Orhangazi Sevdamız...

    Orhangazimizi ilk olarak Orhangazililere ardından tüm dünya'ya tanıtma gayesiyle hizmete başlayan sitemiz... Orhangazimizin 7 kıta'ya açılan en büyük penceresi konumundaydı.

    Ancak hayatın her kademesinde olduğu gibi sanal platformda da doğrulukların, iyiliklerin ve güzelliklerin karşısında mutlaka karşı kötü bir güç bulunmakta... Sitemizde hiç bir maddi kaygı gütmeksizin Orhangazi'mizi tanıtma misyonunu çok üst sıralara taşıması sebebiyle bu durumdan rahatsız olan, çekemeyen, 3 kuruşluk menfaatleri uğruna orhangazi'mizi satan hainler tarafından veritabanı boşaltılmış ve tüm üyelik, kasaba-köy kayıtları dahil, forum ve foto galerimiz silinmişti.

    Varsın boşaltılsın... Varsın hiç üyemizde olmasın... Ancak bu sitenin yaptığı hizmet hatırlarda kalsın yeter...

    Çünkü bizim davamız Orhangazi davası... Bizim sevdamız Orhangazi sevdası... Bu uğurda elbette meşakkat olacak, zorluk olacak... Önemli olan bu hizmette kararlı olmak... Bizde ekip olarak bu kararlılığımızı sürdüreceğiz... Hedeflediğimiz bu yolda muvaffak olmak için tüm engellerle mücadele edeceğiz... Bunu siz değerli üyelerimizin desteği ile gerçekleştireceğiz... Sizden tek istirhamımız Orhangazi düşmanlarına tekrar üye olarak ve kasaba-köy sayfalarınızı oluşturarak en büyük cevabı vermenizdir.

   Şimdi Eskisinde daha kapsamlı, kullanışlı ve güvenli bir siteyle tekrar beraberiz...

    Saygılarımla...
Bu yazıya yazılan yorumlar.
recepakin|31.03.2009 21:09
Yazılanlara bütün kalbimle katılıyorum ve inanıyorum ki, bu site Orhangazi ve köylerinin dünyaya tanıtılması konusunda üzerine düşen ne varsa karşılık beklemeksizin layıkıyla yerine getirecektir.Bunu bütün üyelerimizin katkıları ile başaracağımızdan eminim.
Avni|06.04.2009 23:26

meyva veren agac taslanir bir hata sözü,senin basina gelenlere ben seviniyorum.Diyeceksinki Avni abi neden sevindin,yegenim sana tecrübe olur diye.her sirtini döndügün duvar güvenli olmadigini anlamisindir insallah.senin basina gelen sana tecrübe oldu.Benim de bir hata sözü degil kendi sözüm maymun dikenin üstüne bir defa oturur diye.yani insan bir defa hata yaparsa maymun degil.Maymun olma yegenim

naci|06.06.2009 19:57
Bende recep abinin dediğine aynen katılıyorum yılmamak lazım iki üç çapulcuya bırakmayız bu siteyi bu sitenin sahibi var.
Avni|06.07.2009 23:07
evet naci sitenin elbette sahibi var ama sahip cikan yok,sitenin gelismesi icin kim elini oynatiyor hic
CARISMA|05.09.2009 11:50

SEVGİLİ GÖNÜL DOSTLARI BENDE KÖY HASRETİ İLE YANIP TUTUŞAN,GURBETTE YAŞAYAN BU SİTENİN YENİ BİR ÜYESİ OLARAK,İNSANIN VATANINA,TOPRAĞINA KISACASI ÖZDEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAKTA VE YAŞATMASI İÇİN ATILMIŞ BU VE BENZERİ HERTÜRLÜ

EYLEMİ DESTEKLEDİĞİMİ, BUDÜŞÜNCEDEKİ TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BİRLİK VE BERABERLİĞE DAVET EDİYORUM.SİTENİN KURULUMUNA EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.EMEKLERİNİZE ELLERİNİZE YÜREKLERİNİZE SAĞLIK.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA,

ÇEKLTİKÇİ KÖYLÜ (İSTANBUL)DAN BİROLYorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.Orhangazi||Orhangazi Köyleri
||Orhangazi Firma Rehberi||Orhangazi İş İlanları